stoly a stolíky asko - nábytok

Usporiadať podľa:
Ponuka 1 až 100 z 346 celkom
Konferenčný stolík PIA
Zaujímavo členitý stolík oceníte pre jeho praktické odkladacie priestory, ktoré využijete každý deň. Do úložných zásuviek ľahko uschováte menšie predmety.
109,90 EUR
Detail ponuky
Sada konferenčných stolíkov Clarisa
Sada 2 kusov rôzne veľkých konferenčných stolíkov do seba pasuje - môžu byť umiestnené pri sebe alebo samostatne v priestore v obývačke. Kombinácia lesklého kovu a číreho skla pôsobí v modernom interi... Viac informácií
99,90 EUR
Detail ponuky
Písací stôl Model 9539, dub sonoma/šedý lesk
Priestranný písací stôl v kombinácii dub sonoma a šedého lesku má kvalitnú konštrukciu a úložné priestory po pravej i ľavej strane. Špeciálne profilovaná predná hrana písacie dosky spríjemní sedenie p... Viac informácií
299,90 EUR
Detail ponuky
TV stolík Typ 1898, dub sonoma
Univerzálny TV stolík v dekore dub sonoma má stabilnú konštrukciu na kolieskach a sadu odkladacích priehradiek pre ľahké umiestnenie domácej elektroniky i drobností.
69,90 EUR
Detail ponuky
PC stôl Felix 1, biely
Rohový PC stôl má všetko potrebné k bežnej práci pri počítači. Vyrobený v bielej farbe.
65,00 EUR
Detail ponuky
Odkládací stolík Jango 11, dub sonoma
Malý odkladací stolík na kolieskach je vyrobený v dekore dub sonoma a flexibilne poslúži takmer v akejkoľvek miestnosti.
19,90 EUR
Detail ponuky
Konferenčný stolík Atik typ 45, dub riviera
Konferenčný stolík Atik vo vidieckom štýle si zamilujete, vyrobený v útulnom drevodekore dub riviéra. Dekoratívne frézované prvky, jedinečný vzhľad i precízne spracovanie radí tento model medzi najobľ... Viac informácií
109,90 EUR
Detail ponuky
Nočný stolík JACK 2
Moderný nočný stolík s 3 zásuvkami v dekore dub Sonoma dopĺňa mliečne sklo.
69,90 EUR
Detail ponuky
Odkladací stolík Katja 3, čiré sklo
Praktický vyššia odkladací stolík v kombinácii kovu a číreho skla obsahuje celkom 3 police a poslúži nielen v obývacej izbe na odkladanie rôznych predmetov. Napríklad na časopisy, pre umiestnenie lamp... Viac informácií
49,90 EUR
Detail ponuky
Písací stôl so zásuvkou Opus, dub sonoma
Moderný písací stôl v minimalistickom a nadčasovom dizajne, ktorý nikdy nezostarne. Vyrobený v obľúbenom dekore dub sonoma. Obsahuje 1 zásuvku a otočné dvere s vnútorným úložným priestorom.
139,90 EUR
Detail ponuky
Nočný stolík PINGU AS-31
Program Pingu je vyrobený v dekore svetlého dubu Sonoma a svojou univerzálnosťou je vhodný pre zariaďovanie akejkoľvek izby. Nočný stolík.
35,90 EUR
Detail ponuky
Vyšší nočný stolík Anton, biela/beton
Moderný nočný stolík s komfortne vyššou konštrukciou sa ideálne hodí k vyššiemu lôžku. Vyrobený v kombinácii biela/imitácia sivý betón.
59,90 EUR
Detail ponuky
Písací stôl Nano 9
Písací stôl z programu Nano obsahuje množstvo praktických úložných priestorov a zaujme svojím vzhľadom v kombinácii útulného dubového dekoru a grafitovej farby. Hodí sa pre vybavenie izby detí, tínedž... Viac informácií
149,90 EUR
Detail ponuky
Jedálenský stôl Köln II 75x55 cm, dub sonoma
Malý jedálenský stôl v dekore dub sonoma je určený pre dve osoby a zmestí sa do akéhoľvek kúta kuchyne či jedálne.
55,90 EUR
Detail ponuky
Nočný stolík DAVID
Celomasívny nočný stolík z kolekcie MASANO® pre všetkých, ktorí sa radi obklopujú kvalitnými prírodnými materiálmi. Vyrobený z masívneho bukového dreva, respektíve napojovanej bukovej škárovky. Povrch... Viac informácií
225,90 EUR
Detail ponuky
Odkládací stolík Hamilton, šedý beton
Praktický guľatý odkladací stolík v modernom dizajne pôsobí vzdušne. Úzke kovové nohy v zaoblenom tvare dopĺňa odkladacia plocha v imitácii šedého betónu.
44,90 EUR
Detail ponuky
Konferenčný stolík CT-44
Moderný stolík má sklenenú dosku s atraktívnym fotomotívom Brooklynského mosta a čiernu stabilnú konštrukciu z kovu.
35,00 EUR
Detail ponuky
Úložný kontajner Simon
Úložný kontajner k písaciemu stolu z bieleného borovicového dreva dodá útulnú atmosféru a vďaka konštrukcii na kolieskach ho ľahko presuniete. Obsahuje celkom 6 úložných zásuviek pre prehľadné ukladan... Viac informácií
49,90 EUR
Detail ponuky
Nočný stolík Easy Plus C, dub sonoma/sivé sklo
Vysoký nočný stolík z programu Easy plus ponúka 3 priestranné zásuvky nad sebou. V kombinácii dub sonoma a tmavo šedého skla, ktoré dodáva stolíku luxusný efekt.
80,00 EUR
Detail ponuky
TV skrinka Makaria 141
TV skrinka so šírkou 174 cm v modernom minimalistickom dizajne je vyrobená v imitácii tmavo šedého betónu a lesklých bielych plôch. Obsahuje 3 dvere, 1 zásuvku aj 1 otvorenú priehradku pre umiestnenie... Viac informácií
219,90 EUR
Detail ponuky
TV komoda TEX 7
Program Tex v dekore bielenej borovice je vhodný pre vybavenie akejkoľvek izby: pre deti, mladistvých i dospelých. TV komoda.
115,90 EUR
Detail ponuky
Konferenčný stolík/TV stolík/regál AS-54, šedý beton
Univerzálny pozdĺžny stolík v imitácii šedý betón možno využiť ako konferenčný stolík k sedačke alebo ako stolík pre umiestnenie televízie a elektroniky, prípadne aj ako zaujímavý regál.
99,90 EUR
Detail ponuky
Polohovateľný písací stôl Baru, menitelná farba záražky
Polohovateľný písací stôl z bieleného borovicového dreva dodá útulnú atmosféru a ľahko sa prispôsobí. Výšku konštrukcie a sklon pracovnej plochy môžete ľubovoľne nastaviť podľa aktuálnej potreby. Vrát... Viac informácií
99,90 EUR
Detail ponuky
Televízna skrinka Nordi, dub artisan, 107 cm
Televízne skrinka so šírkou 107 cm z kolekcie Nord - inšpirujte sa útulným severským štýlom. Moderný nábytok so zaoblenými hranami, dopĺňajú masívne drevené nôžičky, ktoré dodávajú interiéru ľahkosť a... Viac informácií
129,90 EUR
Detail ponuky
Konferenčný stolík Riva, kov/cappuccino sklo
Netradične riešený konferenčný stolík môže byť skvelou inšpiráciou pre nadčasovo zariadený byt. Kombinácia cappuccino skla a kovu pôsobí vzdušne.
115,90 EUR
Detail ponuky
Jedálenský stôl FS4864 160x80
Kvalitný jedálenský stôl s bielym vysokolesklým povrchom podľa najnovších trendov. Jednoduchý štýl zaručuje neutrálnosť. Plocha dosky 160x80 cm.
179,90 EUR
Detail ponuky
Jedálenský stôl Sky 140x80 cm, dub riviera, rozkladací
Obdĺžnikový jedálenský stôl s rozkladaciou funkciou z programu Sky - nábytok s optikou širokých rámov, je vyrobený v drevodekore dub riviera a vytvorí v každom interiéri útulnú domácku atmosféru.
159,90 EUR
Detail ponuky
Úložný kontajner Cariba, bielený dub/lávová, na koliečkách
Úložný kontajner na kolieskach z programu Cariba v kombinácii dekoru bielený dub a lávovej farby. Vhodný pre vybavenie akejkoľvek pracovne i detskej izby.
65,00 EUR
Detail ponuky
Nočný stolík EASY PLUS
Vysoký nočný stolík z programu Easy plus ponúka 3 priestranné zásuvky nad sebou. V dekore alpská biela.
55,00 EUR
Detail ponuky
Prístavný stolík Quadrat 33705
Praktický prístavný stolík o štvorcovom pôdoryse je vyrobený z kovu, číreho skla a mliečneho skla. Poslúži pre praktické odkladanie predmetov (napr. odkladanie vecí vedľa sedačky, na lampičku, vázu, d... Viac informácií
29,90 EUR
Detail ponuky
Široká TV komoda Madrano, 180 cm, s osvetlením
Dizajnová kolekcia nábytku Madrano osloví originálne zaoblenými tvarmi, dobrou úrovňou spracovania a leskom bielych plôch, ktoré dodávajú modelu celkovo luxusný efekt.
329,90 EUR
Detail ponuky
Široká TV skrinka Blue Line 4, s osvetlením
Moderná TV skrinka so šírkou 188 cm zaujme hornou lištou so zabudovaným LED osvetlením. Farbu predných plôch zásuviek možné univerzálne zvoliť počas montáže - v balení nájdete biele i čierne - záleží ... Viac informácií
219,90 EUR
Detail ponuky
Písací stôl Walter, dub sonoma
Priestranný písací stôl s pevnou konštrukciou má ľavé dvere s úložným priestorom a rad zásuviek, kam prehľadne uložíte všetko potrebné. Vyrobený v dekore dub sonoma.
89,90 EUR
Detail ponuky
TV skrinka Makaria 131
TV skrinka so šírkou 140 cm v modernom minimalistickom dizajne je vyrobená v imitácii tmavo šedého betónu a lesklých bielych plôch. Obsahuje dvere, zásuvku aj otvorenú priehradku pre umiestnenie elekt... Viac informácií
179,90 EUR
Detail ponuky
PC stôl Picasso, dub artisan
Veľmi prehľadný PC / písací stôl s úložnými priehradkami a zásuvkami je ideálnym pracoviskom pre tých, ktorí chcú mať všetko po ruke. Vyrobený v dekore dub artisan.
189,90 EUR
Detail ponuky
Konferenčný stolík FS4760
Konferenčný stolík v oválnom tvare. Horná doska z tvrdeného číreho skla a 2 spodné odkladacie dosky z mliečneho skla v rôznych výškových úrovniach.
25,00 EUR
Detail ponuky
Písací stôl Walter, dub burgund/biely
Priestranný písací stôl s pevnou konštrukciou má ľavé dvere s úložným priestorom a rad zásuviek, kam prehľadne uložíte všetko potrebné. Vyrobený v kombinácii dekoru dub burgund a bielej farby.
99,90 EUR
Detail ponuky
Set nočných stolíkov CELLE 639Z
Set 2 ks nočných stolíkov v bielom vysokolesklom prevedení pôsobí veľmi luxusne. Vyššia konštrukcia obsahuje 3 zásuvky a stolík sa tak hodí umiestniť i k vyššiemu lôžku.
219,90 EUR
Detail ponuky
Konferenčný stolík FS4863
Moderný vzhľad a kvalitné prevedenie radí tento model stolíku medzi favoritov. Čierne nohy a lesklo chrómová konštrukcia sú kombinované s čírym a mliečnym sklom.
45,90 EUR
Detail ponuky
TV komoda MOBI 12
Program nábytku Mobi má nápadito riešenú konštrukciu v bielo-žltej kombinácii farieb. Hodí sa pre zariaďovanie akejkoľvek izby. TV komoda.
129,90 EUR
Detail ponuky
TV nádstavec Typ 1603
Moderný TV nádstavec o rozmere 82x35 cm z kombinácie bieleho kovu a bieleho tvrdeného skla môžete ľahko umiestniť na akúkoľvek skrinku a zvýšiť tak pozíciu vašej televízie.
74,90 EUR
Detail ponuky
Konferenčný stolík/TV stolík/regál AS-54, dub canyon
Univerzálny pozdĺžny stolík možno využiť ako konferenčný stolík k sedačke alebo ako stolík pre umiestnenie televízie a elektroniky, prípadne aj ako zaujímavý regál.
99,90 EUR
Detail ponuky
Jedálenský stôl Köln I 90x65 cm, biely
Malý jedálenský stôl v bielej farbe má rozmer jedálenskej dosky 90x65 cm a zmestí sa do akéhokoľvek kúta kuchyne či jedálne.
54,90 EUR
Detail ponuky
Set nočných stolíkov
Set 2 kusov nočných stolíkov z kolekcie Kolding v pôvabnom škandinávskom štýle, ktorý je obľúbený naprieč generáciami. Biele línie nábytku dopĺňajú prvky masívneho jaseňového dreva pre vytvorenie naoz... Viac informácií
159,90 EUR
Detail ponuky
Konferenčný stolík JOKER PLUS
UnUniverzálny obdĺžnikový stolík v komfortne zvýšenom rozmere nájde svoje miesto v priestore každej obývacej izby. Stabilnú konštrukciu dopĺňa praktická odkladacia polica.
49,90 EUR
Detail ponuky
Kancelárska zostava nábytku Minioffice 9560
Rohová kancelárska zostava nábytku obsahuje písací stôl a vysoký úložný regál, ktorý možno zmontovať na pravú alebo ľavú stranu. Všetko tak budete mať vždy pri práci prehľadne uložené a po ruke.
399,90 EUR
Detail ponuky
Nočný stolík Aditio, tmavo sivý / biely lesk
Kvalitný nočný stolík s 2 zásuvkami, má univerzálny dizajn a hodí sa ku väčšine postelí. Vyrobený v kombinácii - korpus tmavosivý / predné plochy v bielom lesku.
75,90 EUR
Detail ponuky
TV komoda Toronto, bielená pínia / pieskový dub
Čarovnú atmosféru vidieka prináša TV komoda z radu Toronto. Široké rámy konštrukcie v imitácii masívneho bieleného dreva podčiarkujú štýlovosť nábytku.
189,90 EUR
Detail ponuky
Jedálenský stôl Universal 160x90 cm, šedý jaseň
Priestranný jedálenský stôl Universal má funkciu rozkladu, pevnú konštrukciu s obľúbenou optikou širokých rámov. Pre moderné i klasicky zariadený interiér. Vyrobený v dekore šedý jaseň.
229,00 EUR
Detail ponuky
TV skrinka Quadro T11, dub sonoma/biela
TV skrinka zo série Quadro je vyrobená v obľúbenej kombinácii duba sonoma a bielej farby. Obsahuje celkom 2 priehradky a 1 dvere.
69,90 EUR
Detail ponuky
TV skrinka Blue Line 1, s osvetlením
Moderná TV skrinka so šírkou 116 cm zaujme hornou lištou so zabudovaným LED osvetlením. Farbu predných plôch zásuviek možné univerzálne zvoliť počas montáže - v balení nájdete biele i čierne - skrinka... Viac informácií
145,90 EUR
Detail ponuky
TV skrinka Etna 8
TV skrinka z programu Etna môže byť umiestnená samostatne alebo spoločne s ďalšími elementmi Etna a vytvoriť tak praktický a zároveň štýlovo zariadený priestor. V kombinácii svetlého dubového dekoru a... Viac informácií
129,90 EUR
Detail ponuky
jedálenský stôl Halmstad 120x75 cm
Jedálenský stôl v modernom škandinávskom štýle má zaoblený obdĺžnikový tvar o rozmere 120x75 cm. Lesklo biele plochy stola dopĺňajú masívne nohy v prírodnom odtieni dreva.
98,90 EUR
Detail ponuky
Konferenčný stolík Provence 7
Konferenčný stolík v štýle francúzskej Provence je vyrobený z bieleného borovicového dreva a skla. Dve zásuvky s kruhovým úchytom prepožičiavajú nábytku nezameniteľný vzhľad.
159,90 EUR
Detail ponuky
Set nočných stolíkov
Set 2 kusov nočných stolíkov z romantickej kolekcie Kashmir upúta na pohľad. Horná tvarovaná rímsa, široké orámovanie aj svetle krémové tóny dekoru bielenej borovice spolu vytvárajú pôsobivú atmosféru... Viac informácií
249,90 EUR
Detail ponuky
Skrinka /nočný stolík Carlos 401S, šedý beton
Skrinka/nočný stolík v imitácii šedého betónú ponúka praktické úložné priestory, účelnosť a čisté línie tvarov, ktoré sa hodia do každého interiéru.
34,90 EUR
Detail ponuky
Konferenčný stolík AS-53, beton/biely
Zaujímavo členitá konštrukcia stolíka poskytuje dostatok odkladacieho priestoru. Vyrobený v kombinácii imitácie šedý betón a bielej farby.
89,90 EUR
Detail ponuky
Konferenčný stolík Cartago
Konferenčný stolík s mohutne pôsobiacou konštrukciou je vyrobený v svetlom dubovom drevodekore a vytvára svetlú a útulnú atmosféru pre trendový interier.
109,90 EUR
Detail ponuky
Zásuvková
Zásuvková (TV) komoda z nadčasovej bielej série Westphalen je charakteristická profilovaným úchytom v zaoblenom tvare. Obsahuje celkom 6 praktických zásuviek a má celkovú šírku 122 cm.
115,90 EUR
Detail ponuky
Jedálenský stôl Magnus, 160x90 cm
Priestranný jedálenský stôl z masívneho dreva má hnedý morený povrch a je vybavený funkciou rozkladu. Ideálne do elegantne zariadenej jedálne.
259,00 EUR
Detail ponuky
Odkladací stolík Butuan, teakové drevo
Originálni odkladací stolík z opracovaného teakového dreva a kovu skvele doplní štýlový interiér. Pre všetkých, ktorí sa radi obklopujú prírodnými materiálmi.
55,90 EUR
Detail ponuky
TV stolík s držiakom Typ 1641
TV stolík s držiakom z kombinácie bieleho lakovaného kovu a tvrdeného skla je ideálnou súčasťou moderného bytu. Súčasťou sú police pre umiestnenie elektroniky aj stabilný držiak s možnosťou natočenia ... Viac informácií
184,90 EUR
Detail ponuky
Konferenčný stolík MOBI 16
Program nábytku Mobi má nápadito riešenú konštrukciu v bielo-žltej kombinácii farieb. Hodí sa pre zariaďovanie akejkoľvek izby. Konferenčný stolík.
75,90 EUR
Detail ponuky
Široký TV stolík Oskar TV, biely. šírka 180 cm
Na 180 cm široký TV stolík môžete umiestniť nielen televíziu, ale napríklad aj lampičku alebo dekoráciu - obsahuje 2 priestranné priehradky pre elektroniku a 4 zásuvky pre uschovanie drobností. V biel... Viac informácií
99,90 EUR
Detail ponuky
Široká TV skrinka Typ 7714, beton/biely lesk
Široká TV skrinka v modernom dizajne pôsobí vzdušne vďaka dolnému soklu. Vyniká nielen svojou 200 cm šírkou, ale aj kvalitným spracovaním. Vyrobená v kombinácii imitácie šedého betónu a bieleho lesku.
299,90 EUR
Detail ponuky
Nočný stolík SAMSON 38-141-E3
Moderný nočný stolík s komfortne vyššou konštrukciou sa ideálne hodí k vyššiemu lôžku.
59,90 EUR
Detail ponuky
Vysoký TV stolík Oskar TV, grafitový, výška 65 cm
Vysoký TV stolík vďaka svojej výške 65 cm ponúka viac úložného priestoru - obsahuje 3 priehradky pre elektroniku i 6 zásuviek pre uschovanie drobností. V šedej grafitovej farbe.
119,90 EUR
Detail ponuky
Konferenčný stolík Curve, biely lesk
Lesklo biely konferenčný stolík doplňuje sklenená polica a extravagantne zaoblené bočné strany. Dokonale sa hodí do interiéru s moderným lesklým nábytkom.
159,90 EUR
Detail ponuky
Jedálenský stôl Atik JS 160x90 cm, vanilka patina
Jedálenský stôl Atik o rozmere 160x90 cm vo vidieckom štýle si zamilujete, vyrobený v útulnom vanilkovom dekore s efektom patiny. Dekoratívne frézované prvky, jedinečný vzhľad i precízne spracovanie r... Viac informácií
185,90 EUR
Detail ponuky
Široká TV komoda Provence 10
Široká TV komoda v štýle francúzskej Provence je vyrobená z bieleného borovicového dreva. Zásuvky s kruhovým úchytom prepožičiavajú nábytku nezameniteľný vzhľad.
189,90 EUR
Detail ponuky
Konferenčný stolík Paulo Mini, dub sonoma/biely
Obdĺžnikový konferenčný stolík v modernom štýle má extra zvýšenú konštrukciu, vďaka ktorej si budete môcť dopriať dobré jedlo priamo z pohodlia sedačky. Je tak pohodlním a univerzálnim variantom medzi... Viac informácií
65,90 EUR
Detail ponuky
Nočný stolík Pepe, dub sonoma
Jednoduchý nočný stolík v dekore dub sonoma so zásuvkou a otvorenou priehradkou. Univerzálny do každej spálne alebo detskej izby.
19,90 EUR
Detail ponuky
Set nočných stolíkov
Čarovnú atmosféru vidieckeho štýlu prináša set nočných stolíkov z kolekcie Chalet, v dekore dub sonoma. Široké reliéfy predných plôch a úchytky s efektom patiny sú elegantným štýlovým prvkom.
99,90 EUR
Detail ponuky
TV skrinka Kashmir T22
TV skrinka so šírkou 123 cm z romantickej kolekcie Kashmir upúta na pohľad. Horná tvarovaná rímsa, široké orámovanie aj svetlo krémové tóny dekoru bielenej borovice spolu vytvárajú pôsobivú atmosféru.... Viac informácií
219,90 EUR
Detail ponuky
TV stolík VE 03
Moderný televízny stolík nájde svoje využitie takmer v každej miestnosti. Obsahuje otvorené priehradky aj úložné priestory.
70,00 EUR
Detail ponuky
TV stolík Typ 1898, buk
Univerzálny TV stolík v bukovom dekore má stabilnú konštrukciu na kolieskach a sadu odkladacích priehradiek pre ľahké umiestnenie domácej elektroniky i drobností.
75,90 EUR
Detail ponuky
Písací stôl Gudjam
Písací stôl v príjemne útulnej kombinácii borovicového dreva a bielo lakovaných plôch obsahuje praktický regál a ukrytý úložný priestor pod písacou doskou.
149,90 EUR
Detail ponuky
Jedálenský stôl Universal 160x90 cm, bielená borovica canyon
Priestranný jedálenský stôl Universal má funkciu rozkladu, pevnú konštrukciu s obľúbenou optikou širokých rámov. Pre moderné i klasicky zariadený interiér. Vyrobený v dekore bielená borovica canyon.
239,90 EUR
Detail ponuky
Konferenčný stolík RIVERSIDE RVST32
Program Riverside pôsobi masívne a so svojou prírodnou kresbou dubového dekoru vytvára útulnú atmosféru. Konferenčný stolík.
94,90 EUR
Detail ponuky
Stolík Nime
Všestranný stolík v luxusnom glamour štýle má zváranú konštrukciu z kovu. Je praktickým a zároveň krásnym dekoratívnym prvkom v štýlovo zariadenom interiéri.
115,90 EUR
Detail ponuky
Komoda Quadro K13, dub sonoma/biela
Malá komoda zo série Quadro je vyrobená v obľúbenej kombinácii duba sonoma a bielej farby. Obsahuje 2 zásuvky a 1 dvere. Nájde úplne univerzálne využitie v každej miestnosti.
44,90 EUR
Detail ponuky
Jedálenský stôl Tamara 120x80 cm, biely lesk/šedý betón
Obdĺžnikový jedálenský stôl v trendovom štýle má širokú stredovú nohu pre maximálnu stabilitu. Jedálenská plocha o rozmere 120x80 cm ponúka naviac rozkladaciu funkciu. Stôl vyrobený v kombinácii biele... Viac informácií
199,90 EUR
Detail ponuky
Písací stôl Calvia 1, starý dub
Písací stôl v útulnom dekore starý dub z programu Calvia - pre zariadenie vašej domácej pracovne alebo kancelárie v modernom a zároveň praktickom štýle. Kombinujte medzi sebou jednotlivé elementy z ra... Viac informácií
135,90 EUR
Detail ponuky
Set nočných stolíkov
Zvýhodnený set obsahuje 2 kusy univerzálnych nočných stolíkov. Vyrobené v dekore rezaný dub sonoma.
109,90 EUR
Detail ponuky
Písací stôl WINNIE
Program Winnie je vhodný nielen pre zariaďovanie izieb pre mladých teenegerov a deti. Dubový dekor dopĺňajú biele plochy.
79,90 EUR
Detail ponuky
Vysoký nočný stolík / skrinka Samson Plus, biely
Moderný vysoký nočný stolík alebo malá úložná skrinka so 4 zásuvkami v bielej farbe. Ideálne sa hodí k vyššiemu lôžku postele ,alebo poslúži aj ako samostatná malá skrinka kamkoľvek inam.
89,90 EUR
Detail ponuky
Písací stôl Mega 23, biela
Písací stôl z programu Mega v bielom dekore - variabilný program nábytku Mega je úplne univerzálny a vhodný pre zariadenie každej miestnosti. Kombinujte medzi sebou jednotlivé diely a vytvorte si tak ... Viac informácií
55,00 EUR
Detail ponuky
Jedálenský stôl Iris 120x80 cm, rozkladací
Módny jedálenský stôl v bielom vysokolesklom prevedení o rozmere 120x80 cm je vybavený praktickou rozkladacou funkciou a skvele zapadne do modernej jedálne.
329,90 EUR
Detail ponuky
TV stolík Typ 1898, biely
Univerzální TV stolek v bílé barvě má stabilní konstrukci na kolečkách a sadu odkládacích přihrádek pro snadné umístění domácí elektroniky i drobností.
74,90 EUR
Detail ponuky
Široká TV skrinka Typ 7711
Extra široká TV skrinka v modernom minimalistickom štýle má vysokolesklý povrch v obľúbenej čierno-bielej kombinácii. Oceníte kvalitu spracovania aj priestrannosť 200 cm šírky.
299,90 EUR
Detail ponuky
Jedálenský stôl CT015 120x70
Štandardný moderný typ stola na pochrómovanej oceľovej konštrukcii. Doska stola je tvorená mliečnym tvrdeným sklom, ktoré je trendom.
89,90 EUR
Detail ponuky
Konferenčný stolík AS-56, beton/biela
Priestranný stolík v kombinácii imitácie betóne a kontrastne bielej farby sa hodia do moderne zariadeného bytu.
79,90 EUR
Detail ponuky
Písací stôl Typ 5000
Štýlový písací stôl so zaoblenými hranami v kombinácii kovu a bieleho skla - je ideálny aj pre prácu na notebooku, ktorý potom ľahko môžete uschovať do zabudovanej zásuvky.
279,90 EUR
Detail ponuky
TV nadstavec Typ 1602
Moderný TV nadstavec o rozmere 60x28 cm z kombinácie čierneho kovu a číreho tvrdeného skla môžete ľahko umiestniť na akúkoľvek skrinku a zvýšiť tak pozíciu vašej televízie.
65,90 EUR
Detail ponuky
Písací stôl PACO
Polohovateľný písací stôl v krásnej modro-bielej kombinácii. Výšku i sklon pracovnej plochy môžete ľubovoľne nastavovať podľa aktuálnej potreby.
94,90 EUR
Detail ponuky
Konferenčný stolík Universal 112-45, dub sonoma
Konferenčný stolík z radu Universal sa vyznačuje pevnou konštrukciou so širokými rámami a hodí sa univerzálne ako do moderného, tak aj do klasicky zariadeného interiéru. V dekore dub sonoma.
89,90 EUR
Detail ponuky
Písací stôl Billa, biely
Písací stôl v bielom prevedení ponúka praktické úložné priestory, účelnosť a čisté línie tvarov, ktoré sa hodia do každého interiéru.
75,90 EUR
Detail ponuky
Odkladací stolík / regálik Flagcube
Praktický odkladací stolík alebo regálik je ideálnym doplnkom do mladistvo zariadeného bytu. Zaujímavé sklenené steny s motívmi vlajok a písania zaujmú. Vďaka spodným kolieskam možno ľahko premiestniť... Viac informácií
45,90 EUR
Detail ponuky
Konferenčný stolík FUTURA II
Kvalitný stolík Futura II vyniká zaujímavou konštrukciou a veľmi dobrou pevnosťou. Vyrobený v bielej farbe.
99,90 EUR
Detail ponuky
Konferenčný stolík Joker, dub sonoma
Univerzálny obdĺžnikový stolík v dekore dub sonoma nájde svoje miesto v priestore každej obývacej izby. Stabilnú konštrukciu dopĺňa praktická odkladacia polica.
49,90 EUR
Detail ponuky

Ponuka značky ASKO - NÁBYTOK

Zobrazujeme vám ponuku obmedzenú iba na značku ASKO - NÁBYTOK. Máme však pre vás pripravené desiatky ďalších tovarov skvelých značiek v zľave.
Hore